top of page
DSC07424.jpg

Elektrikář 26-51-H/01

Obor Elektrikář 26-51-H/01 spadá pod úplnou profesní kvalifikaci, ta je určena uchazečům, kteří

již elektrikáře dělají ale nemají vzdělání.

Rovněž mohou kvalifikaci absolvovat i uchazeči, kteří chtějí rozšířit svojí uplatnitelnost v podnikání nebo na trhu práce.

Jmenuji se Eda a jsem elektrikář.

 

Ale vždy to tak nebylo. Před pár lety jsem pracoval jako prodavač v obchodě s elektrem a neměl jsem žádné vzdělání v tomto oboru.

Životní situace a manželka mě donutila se nad sebou zamyslet a díky tomu jsem se chtěl posunout dál a stát se elektrikářem, ale nechtěl jsem sedět tři roky ve školní lavici, protože mám rodinu a potřebuji vydělávat peníze.

Pak jsem na internetu narazil na reklamu na obor elektrikář on-line. Zaujalo mě, že se dá studovat kdykoliv a odkudkoliv, a to například klidně do půl roku. Navíc jsem zjistil, že je to akreditovaný kurz, který je vlastně profesní kvalifikace a umožní mi tak legálně získat osvědčení o odborné způsobilosti a pracovat jako profesionální elektrikář.

 

Po přečtení recenzí a ohlasů na internetu jsem se rozhodl přihlásit se a začít studovat. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

On-line výuka byla velmi zajímavá a praktická. Učil jsem se o elektrotechnice, elektroinstalacích, bezpečnosti práce a dalších důležitých věcech.

Měl jsem k dispozici online materiály, videa, testy a cvičení. Také jsem mohl komunikovat s lektory a spolužáky přes chat nebo videohovory.

Po půl roce jsem úspěšně absolvoval závěrečnou zkoušku a získal osvědčení o odborné způsobilosti.

Byl jsem opravdu nadšený a hned jsem si našel práci jako elektrikář u renomované firmy.

Teď mám zajímavou a dobře placenou práci, kterou miluji. Dělám různé zakázky, od oprav po nové instalace. Každý den se učím něco nového a zdokonaluji tím své dovednosti.

Díky oboru elektrikář on-line se mi splnil sen.

Pokud i vy chcete změnit svůj život a stát se elektrikářem, neváhejte a přihlaste se na stejný kurz jako já. Uvidíte, že to stojí za to.

 

Nyní, jsem si navíc díky návaznosti studia a současnému trendu udělal i kurz fotovoltaiky a mohu montovat i solární panely. Díky tomu mohu čerpat dotace a tím pomáhat lidem s úsporou elektrické energie, aby se také měli lépe.

Snímek obrazovky 2023-05-04 v 11.14.55.png

Aktuální počet přihlášek

Aktuální počet studentů

Počet absolventů

bottom of page
Váš dotaz?