top of page

Naši lektoři

DSC04591 4.jpg

Ing. Václav Fiala CSc., LL.M.

Václav Fiala započal svojí vědeckou dráhu jako inženýr elektrotechniky a kandidát chemických věd. Během svého profesního a odborného růstu se stal autorem více než 50 vynálezů.

DSC04501.jpg

Mgr., Ing. Gabriela Burzová

Gabriela Burzová je absolventkou magisterského studia na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze  a následně magisterského studia v oboru Právo na Panevropské vysoké škole v Bratislavě.

DSC04865.jpg

Ing. Bc. Radek Mařík, LL.M.

Radek Mařík absolvoval studium na Technické univerzitě v Liberci - obor Mechatronika, dále studoval aplikovanou informatiku na Západomoravské vysoké škole.

DSC08066-2.jpg

Vlastimil Žáček

Vlastimil Žáček studoval Elektromechaniku a poté pracoval jako elektromontér a vedoucí sekce pro výstavbu optických sítí.Praxe v oboru více ne 20 let.

Image by Jake Nackos

Ing. Lucie Břicháčková

Lucie Břicháčková absolvovala ekonomickou fakultu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, kde vystudovala obor Hospodářská politika a správa. Přes 15 let se věnuje zpracovávání odborných studií. 

DSC02454.jpg

Ing. Zdeněk Hašek

Zdeněk Hašek vystudoval VŠE v Praze, na fakultě obchodní absolvoval obor Ekonomika zahraničního obchodu. Od r. 1992 je marketingový odborník. Jeho korporátní zkušenosti zahrnují 9 firem v 6 oborech a to i v zahraničí.

DSC04494.jpg

Mgr. Lukáš Bergman, LL.M.

Lukáš Bergmann vystudoval jednooborové magisterské studium práva na Právnické fakultě Panevropské vysoké školy s následnou nostrifikací Univerzity Karlovy v Praze. 

DSC04868.jpg

Bembe Sanjorjo Bartošová, MBA

Bembe Sanjoro Bartošová absolvovala studium Oxford Business Education Institute se zaměřením na rozvoj manažerských dovedností. Velmi dobře se orientuje na asijském trhu, mluví plynně anglicky.

DSC08097.jpg

Ing. Pavel Mikéska

Pavel Mikéska je absolventem ekonomické fakulty. Nyní se věnuje daňovému poradenství a zákonům v oblasti daní. Praxe v oboru více jak 10 let.

DSC08887.jpg

Ladislav Cibulka

Ladislav Cibulka je absolventem Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy elektrotechnické Františka Křižíka. Praxe v oboru více než 5 let a nyní se věnuje dalšímu vzdělávání.

DSC00057.jpg

Mgr. Tereza Dolanská

Tereza Dolanská absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Od roku 2005 vykonává advokacii jako samostatný advokát.Věnuje se zejména civilnímu právu, a to právu bytovému a právu nemovitostí.

bottom of page
Váš dotaz?