top of page

ICT koordinátor, jinak nazývaný metodik informačních a komunikačních technologií, je zákonem uznaná kvalifikace, která je a zejména v budoucnu bude požadována na každé škole.

Vzdělávání dospělých Kurz

Absolvent kurzu zvládne základní pojmy andragogiky a pedagogiky, vybudujete si vlastní vzdělávací program, který lze při zkoušce prezentovat. Cílem kurzu je naučit jeho absolventy základy psychologických, komunikačních, prezentačních a pedagogických dovedností. 

Mladý lektor

Správce báze znalostí zabezpečuje ukládání, kontrolu, dosažitelnost, aktualizaci, archivaci a ochranu znalostí uložených v prostředí vhodných technologií v organizaci.

Třídění knih

Vytváření návrhů a struktury přepínaných, směrovaných a bezdrátových sítí, návrh a implementace bezpečnosti datových sítí, uvádění sítí do provozu, jeho monitorování a detekce chyb. Jde o přípravu na zkoušku profesní kvalifikace dle zákona 179/2006 Sb. .

Psaní na počítači

Právě pro Vás připravujeme.

Montér dobíjecích stanic pro elektromobily provádí veškeré montážní a údržbové práce na daných dobíjecích stanicích včetně jejich případné obsluhy, měření a nastavování.

Nabíječka do auta

Zkouška je určena pro elektrikáře. 

Program připravuje uchazeče na úspěšné vykonání zkoušky podle zákona č. 179/2006 Sb. pro získání profesní kvalifikace Elektromontér fotovoltaických systémů 

(26-014-H) a na úspěšný výkon zvolené profesní kvalifikace. 

Tato kvalifikace má vazbu na povinnost vyplývající ze zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, v platném znění.

Cena zahrnuje On-line kurz a zkoušky.

sluneční zdobit šaty, dále, rooftop

Kurz je určen všem, kteří chtějí získat či rozvinout profesní kompetence nezbytné pro práci lektora v oblasti dalšího vzdělávání, ale také interního školitele pro soukromou sféru, či osoby, které poskytují poradenskou nebo vzdělávací činnost.

Muž Student

Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu vede klienty v jakémkoliv věku a v kterékoliv fázi jejich života k samostatnému zodpovědnému rozhodování zejména v oblasti počátečního a dalšího vzdělávání, v návaznosti na volbu povolání, profesní změnu a uplatnění se na trhu práce.

Obchodní setkání 2

Návrh hardware a software pro použití v malé organizaci, instalace a konfigurace operačního systému, periferií a klientského software, konfigurace síťových připojení, zabezpečení dat a ochrana dat.Jde o přípravu na zkoušku profesní kvalifikace dle zákona 179/2006 Sb. .

Shared Office

Technik bezdrátových sítí zajišťuje přípravu, instalaci, provoz, testování a údržbu bezdrátových sítí, provádí diagnostiku, lokalizaci závad a opravy na systémech bezdrátových komunikačních sítí a systémů elektronických komunikací, které využívají pro přenos radiový signál.

Young Programmer

Zkouška je určena pro stávající makléře, kteří nesplňují podmínky Zákona o realitním zprostředkování 39/2020 Sb., a to bud z důvodu nedostatečné praxe nebo chybějícího potřebného vzdělání. Zkoušku si však mohou vykonat i makléři, kteří tyto podmínky splňují, ale chtějí být do budoucna připraveni na možné změny zákona, protože Osvědčení o zkoušce profesní kvalifikace nemá omezenou platnost.

Koupě bytu
školní uniforma

Profesní kvalifikace 

bottom of page