top of page
About: Section Title
Učitel psaní vzorce na tabuli

Studium online

Naším cílem je dokončení a zvýšení vašeho vzdělání na takovou úroveň, abyste za práci, kterou vykonáváte nebo budete vykonávat obdrželi maximální mzdu. Máme velké přání stát se těmi, díky komu získáte dobře placenou práci a tím i větší svobodu ve všech vašich plánech.

About: Team Members

Pro ty co mají základku

Úplná profesní kvalifikace/vzdělání

Pomůžeme vám úspěšně absolvovat výuční obor nebo složit maturitu. (obory:  kurz Elektrikář , Logistik )

About: Headliner

Pro ty co si střihli maturu

Pomůžeme vám nahoru. Díky profesnímu studiu získáte vysokoškolský titul BBA, MBA, MPA, LL.M., MSc., DBA, Ph.D. v oborech (řízení malých a středních podniků, executive management, obecný management,finanční management, management ve zdravotnictví, obecné právo, lidské zdroje a řízení lidí, management v IT,, realitní makléř a řízení týmu). Profesní studium je dobrá volba, která s sebou přináší velký kariérní potenciál a získání dlouhodobé a udržitelné výhody na trhu práce. S profesním studiem získáte tréning komunikačních dovedností, osobní rozvoj, nové kontakty,profesní titul , lepší pracovní nabídky a tím i více peněz za vaší práci. Získaný diplom lze nostrifikovat v České republice a užívat tak titul Mgr., Ing.

Pro ty co chtějí povýšení v práci

Rádi byste získali povýšení v práci? Ukážeme vám jak na to.

Umožníme vám složit profesní zkoušku z manažerských/technických dovedností která je certifikována českým státem dle zákona 179/2006 Sb. A povýšení máte na dosah

(obory: Lektor dalšího vzdělávání, manažer dalšího vzdělávání, Koordinátor v oblasti informačních a komunikačních technologií, Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu, Správce báze znalostí, Správce operačních systémů pro malé a střední organizace,  Správce sítí pro malé a střední organizace,  Servisní technik bezdrátových sítí, Manažer prodeje, Realitní zprostředkovatel).

About: Headliner
About: Photo Gallery
bottom of page
Váš dotaz?