top of page
About: Section Title
promoce

O Evropské Akademii Vzdělávání

Evropská akademie vzdělávání je instituce pro všechny, kdo chtějí získat vyšší úroveň vzdělání, a tím i zhodnocení svých pracovních schopností na trhu práce. Zajistíme vám vyšší kvalifikaci od učňovských oborů přes středoškolské vzdělání až po vysokoškolské a postgraduální studium, a to vše on-line. Nemusíte nikam chodit, s námi studujete odkudkoli na světě.

Nedokončili jste z nejrůznějších důvodů učební obor nebo střední školu?

 

S námi to zvládnete i při zaměstnání.

About: Team Members
About: Headliner

Láká vás pracovní povýšení?

Dosáhnete ho snadněji díky „profesní kvalifikaci“ na manažerské nebo vysoce odborné úrovni jako: Manažer prodeje, Koordinátor v oblasti informačních a komunikačních technologií, Realitní zprostředkovatel, Lektor nebo manažer dalšího vzdělávání, Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu, Správce báze znalostí,Správce operačních systémů pro malé a střední organizace, Správce sítí pro malé a střední organizace, Servisní technik bezdrátových sítí, apod.

About: Headliner

Pro koho je studium určeno?

Studium na Evropské akademii vzdělávání je určeno všem, kdo chtějí dokončit nebo zvýšit své vzdělání. Stihli jste jen základní školu? Nevadí, připravíme vás na absolvování učňovského nebo maturitního oboru. Absolvovali jste úspěšně střední školu? S námi zvládnete i vysokou a získáte praktické profesní znalosti, profesní titul a velkou hodnotu na trhu práce. Že už máte vysokou? Jděte ještě dál a získejte doktorát v postgraduálním studiu.

 

Máte základní vzdělání a chcete získat výuční list nebo maturitu? Zvolte program "úplné profesní kvalifikace"

 

Chcete získat povýšení v práci a potřebujete získat kvalifikaci v konkrétním oboru? Jděte si za svým cílem a vyberte si libovolný obor v rámci "profesní kvalifikace"

 

Absolvovali jste střední školu s maturitou? Chcete získat dobře placenou práci díky vysokoškolskému vzdělání? 

Vyberte si  "profesní studium" a dosáhněte vysokoškolského profesního titulu.

 

Že už vysokou máte a pořád vás touha po vzdělání nepustila? Studujte postgraduál a získáte profesní doktorát DBA nebo Ph.D.

About: Photo Gallery

Toužíte stát se velkým šéfem?

Připravíme vás na vedení korporátních společností nebo vlastní firmy díky vysokoškolskému profesnímu studiu manažerských, právních a technicko-manažerských oborů na bakalářské, magisterské nebo postgraduální úrovni. Po absolvování získáte oprávnění užívat titul  (BBA, MBA,MPA, Msc., LL.M., DBA, Ph.D.).

Vysoká úroveň českého vzdělávání je uznávána po celém světě a tak si přejeme v této tradici pokračovat a umožnit tak komukoli vyšší kvalifikaci a tím i větší životní úspěch.

bottom of page
Váš dotaz?