top of page
školní uniforma

MBA

MBA- Finanční management

Program je zaměřen na získání znalostí a dovedností v klíčových disciplínách podnikového řízení, financí, obchodu, daní a korporátního práva. Znalosti a know-how, které studiem programu získáte, patří jednoznačně mezi „tvrdé dovednosti“ (hard skills) a jejich znalost a aplikace do Vaší firemní praxe Vás posune k výkonnějšímu využívání nástrojů finančního managementu. 

Finanční analytik

MBA - Realitní makléř a řízení týmu

Právě Vám, kdo v rámci své pracovní či obchodní činnosti přicházíte do kontaktu s obchodováním, správou, prodejem či pronájmem nemovitostí, je program MBA Real Estate primárně určen. Je zpracován na míru zejména realitním makléřům, majitelům či zástupcům realitních kanceláří, stavebních společností, facility managementu a všem dalším specialistům pohybujícím se v oblasti realit. 

Realitní agent

MBA - Management ve zdravotnictví

Program je speciálně navržen pro lékaře, kteří vedou vlastní soukromé praxe, jakož i po členy širšího managementu veřejných i soukromých zdravotnických, nemocničních a sociálních zařízení všech typů a forem. Znalosti získané studiem programu jsou využitelné i pro manažery farmaceutických společností, lázeňských zařízení či pojišťoven. Program se zaměřuje na metody řízení, plánování, komunikace a analýz výkonnosti a kvality péče zdravotnických zařízení, zdravotnické a medicínské právo, řízení a audit kvality zdravotnických služeb.

Happy Doctor
bottom of page
Váš dotaz?